моніторинг обмінних пунктів kurses.com.ua
Оновлено дані:
14с. тому
Активних обмінників:
215
У чорному списку:
1186

Бонус Яндекс Гроші


У зв'язку з блокуванням активів Яндексу в Україні, бонус буде видаватися лише до 31.05.2017 включно. З 01.06.2017 видачу бонусів буде призупинено на невизначений термін.
Враховуючи цей факт, всі дні, які залишилися буде видаватись подвійний бонус.

Бонуси на сьогодні закінчилися, приходьте через


Спонсор бонусу

advcash.com - спонсор роздачі бонусів Новая, современная, выгодная, удобная и безопасная платежная система.


Актуальна новина


11 травня о 10:45Нові напрямки обміну

Додано напрямки обміну ВМЗ на казахстанські банки: AsiaCredit Bank, Kaspi Bank, Qazaq Banki, ВТБ24, Казінвестбанк, Нурбанк, Сітібанк та Цеснабанк.Про бонус

Для того, щоб отримати бонус, необхідно дочекатися появи форми, а потім ввести свій номер рахунку в системі Яндекс Гроші та клікнути по правильній фігурі, після чого буде надіслано запит на отримання бонусу.

Бонус видається раз на день, тобто після опівночі, Ви знову зможете його отримати.

Розмір бонусу залежить від типу бонусного рахунку:

  • з основного рахунку Ви можете отримати від 0.10р. до 0.40р.
  • з резервного рахунку завжди видається фіксована сума 0.04р.

Бонуси видаються тільки з одного рахунку, який визначається випадковим чином. Дізнатися ймовірність отримання конкретного типу бонусу та, скільки їх залишилося, можна в блоці з права. Після того, як буде вичерпано резерв на одному з бонусних рахунків то, пропорційно збільшується ймовірність отримання бонусу з рахунків що залишилися.

Про те, коли з'явиться можливість отримати бонус, повідомляє передбачений для цього таймер, по завершенню відведеного часу в якому, можна буде знову отримати бонус.

Для того, щоб була можливість використання отриманих бонусів, необхідно мати іменний рахунок в системі Яндекс Гроші, для цього необхідно ввести паспортні дані. Оскільки ніхто не перевіряє їх достовірність то, можна вказати будь-які дані і далі спокійно використовувати отримані бонуси, наприклад, обміняти їх на wmr.

Як безпечно обміняти електронну валюту